Kosmetyczka Pabianice

Usuwanie zmarszczek botoxem

Odwiedź nasz salon kosmetyczny w Pabianicach, gdzie oferujemy skuteczny zabieg redukcji zmarszczek za pomocą nowoczesnych preparatów. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom i komfortowej procedurze możesz cieszyć się wygładzoną skórą już w kilka dni po wizycie!

O zabiegu

Na czym polega zabieg?

Działanie preparatu utrzymuje się od 4-6 miesięcy; okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach. Toksyna działa tylko w mięśniach, do których została wstrzyknięta. Pozostałe mięśnie funkcjonują jak wcześniej. Wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast wygładzają się zmarszczki.

Zabieg polega na wstrzyknięciu kilku jednostek preparatu za pomocą jednorazowej strzykawki z bardzo cienką igłą. Ból związany ze wstrzyknięciem jest minimalny, więc znieczulenie miejscowe nie jest konieczne. Zabieg trwa około 15 minut, w zależności od ilości leczonych miejsc. Można po nim wrócić do codziennych zajęć.

Po zabiegu może pojawić się siniak lub krwiak w miejscu wstrzyknięcia, który ustępuje w ciągu kilku dni. W medycynie estetycznej ilość podawanego preparatu jest minimalna, więc objawy ogólne występują bardzo rzadko. Nie zaleca się bezpośrednio po zabiegu mycia głowy, schylania się.

W ciągu kilku dni po zastrzyku zauważalne jest znaczące wygładzenie, a po tygodniu widoczny jest ostateczny rezultat.