O nas

W gabinecie kosmetycznym “Dwie Siostry” specjalizujemy się w makijażu permanentnym, zabiegach laserowych i kompleksowych zabiegach kosmetycznych. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczyć Ci indywidualnie dostosowane rozwiązania, które przyniosą ulgę, poprawią wygląd skóry i zwiększą Twoje poczucie pewności siebie.

Nasz zespół pasjonatów z nieustannie rozwijającymi się umiejętnościami jest tu, aby zadbać o Twoje potrzeby. Tworzymy przyjazną i relaksującą atmosferę, gdzie możesz zapomnieć o codziennym stresie i oddać się chwilom pielęgnacji.

Poznaj nasz zespół

Magdalena Szamal

Jestem linergistką, specjalizującą się w sztuce podkreślania piękna za pomocą makijażu permanentnego. Moją pasją jest nieustanne zadziwianie się różnorodnością ludzkiej natury oraz zdolność do wyrażania jej piękna poprzez fotografię. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie dbam o to, byś zawsze czuł się wyjątkowo i pięknie.

Kasia Michalska

Jestem linergistką z sercem pełnym pasji do życia, ludzi i sportu. Dla mnie makijaż permanentny to nie tylko technika, to sposób na wyrażenie kreatywności i sztuka, która pozwala mi tworzyć unikatowe rozwiązania dla każdego klienta. Kocham pracę z ludźmi, pomagając im odkryć ich naturalne piękno i podkreślając je delikatnymi, precyzyjnymi detalami.

Monika Jakubiak

Jestem doświadczonym kosmetologiem specjalizującym się w laseroterapii, który pasjonuje się pielęgnacją skóry i poprawą jej stanu. Moje bogate doświadczenie pozwala mi skutecznie łączyć różne techniki laserowe i kosmetyczne. Troszczę się o indywidualne potrzeby każdego klienta, dlatego zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie omówimy Twoje potrzeby i cele.

Karolina Krysiak

Jestem uśmiechniętą recepcjonistką, gotową powitać Cię w naszym gabinecie z gorącą filiżanką doskonałej kawy. Oprócz moich obowiązków, pasjonuję się literaturą i rysunkiem. Dbam o to, aby każdy poczuł się jak w domu już od pierwszego spotkania w naszym gabinecie.