salon kosmetyczny Pabianice

Zabiegi nawilżające
cerę

W naszym salonie kosmetycznym w Pabianicach znajdziesz zabiegi, które zadbają o nawilżenie Twojej cery. Zachowasz swoje naturalne piękno na dłużej i zachwycisz nieprzemijającą młodością 🙂

Nawilżanie skóry to podstawowe działanie pielęgnacyjne cery, które w dalszej perspektywie zapobiega procesom starzenia się skóry. W bliższej natomiast poprawia jej wygląd, powoduje, że jest jaśniejsza, bardziej promienista, wygląda świeżo i zdrowo. Niestety, aby odpowiednio nawilżać cerę, nie wystarczą same kremy i domowe maseczki nawilżające. Niezbędne jest wykonywanie co jakiś czas zabiegów nawilżających w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.

Zabiegi nawilżające wykonywane w regularnych odstępach czasu dadzą nadspodziewanie dobre rezultaty. Ich mechanizm działania jest dwukierunkowy: po pierwsze ograniczają ucieczkę wody ze skóry przez dostarczenie jej naturalnych substancji nawilżających, które zatrzymują wodę w naskórku; po drugie wzmacniają płaszcz hydrolipidowy na jej powierzchni. Efekty zabiegów nawilżających to: szybsza regeneracja skóry, wzmocniony system ochronny, widoczny blask, lepsze napięcie i elastyczność, wolniejsze starzenie, pobudzenie produkcji kolagenu.